• PON - PIA (9:00 - 17:00)

    Sobota nieczynne
  • MAIL

    biznesserwis@o2.pl
  • ZADZWOŃ

    889 - 102 - 773

O Firmie

O Firmie

Biuro rachunkowe BIZNES SERWIS (Monika Zięba) oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych małych i średnich przedsiębiorstw prywatnych, prowadzonych zarówno przez osoby fizyczne, spółki cywilne, jak i spółki prawa handlowego. W ramach usług zapewniamy naszym Klientom bezpłatne doradztwo księgowe oraz podatkowe.

Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych praktyków. Cechuje nas profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Naszym celem jest kompleksowe wsparcie Państwa działalności biznesowej. Świadczymy bardzo szeroki wachlarz usług. Obok standardowej usługi księgowo-kadrowej doradzimy Państwu w kwestiach ogólno-biznesowych, pomożemy przy rejestracji działalności gospodarczej, doradzimy najbardziej korzystne rozwiązania z zakresu optymalizacji podatkowej. Współpracujemy także ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa i ubezpieczeń.

Jako firma profesjonalnie działająca na rynku usług finansowo-księgowych posiadamy polisę ubezpieczenie OC od ryzyka zawodu, która daje naszym klientom pewność i poczucie bezpieczeństwa.

Oferta Biura kierowana jest na obsługę firm, jak i również osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim Państwa satysfakcją.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Naszym celem jest odciążenie naszych klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktem z Urzędami Skarbowymi i ZUS tak, aby mogli oni zajmować się wyłącznie swoją działalnością

Tradycyjna księgowość

Oferujemy profesjonalne usługi księgowe dla małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych.

Jakość + Cena

Świadczymy usługi najwyższej jakości przy jednocześnie najniższej cenie na rynku. Tradycyjna księgowość w najniższych cenach.

Współpraca

Sporządzamy w imieniu naszych Klientów zeznania podatkowe dla urzędów skarbowych.

Wsparcie pracowników

Zajmujemy się kompleksową obsługą spraw związanych z wynagrodzeniem pracowników.

Strategia finansowa

Pomogliśmy dziesiątkom różnorodnych przedsiębiorstw w systematycznym rozwoju biznesu.

Elastyczność

Możliwość przesyłania dokumentów w formie elektronicznej lub przesyłką kurierską

Naszym głównym celem jest ...

... odciążenie naszych klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktem z Urzędami Skarbowymi i ZUS tak, aby mogli oni zajmować się wyłącznie swoją działalnością.

Napisz do nas

Opinie naszych klientów

Kris

Wysoka jakość świadczonych usług, konkurencyjne stawki cenowe, do tego profesjonalizm, dostępność, systematyczność, rzetelna wiedza oraz pomoc na każdym kroku prowadzenia własnej działalności. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z Panią Moniką. Bardzo Polecam :)

Ola P.

Pani Monika ma dużą wiedzę i jest pomocna na każdym kroku. Systematyczna i dokładna w swojej pracy. Chętnie doradza i pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problematycznych kwestii związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Polecam

Paweł

Prowadzę jednoosobową działalność. Z Panią Moniką bardzo dobrze się współpracuje. Jest profesjonalistką, zawsze dotrzymuje terminów. W szczególności cenię sobie jej doradztwo w sprawach finansowo -księgowo- podatkowych. Serdecznie polecam

Damian

Profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta. Polecam.